MetinForever™
Bun venit pe MetinForever! Va rugam sa pastrati un limbaj cat mai decent!
Serverul va fii deschis in decursul acestei saptamani.Aici se va face un topic in care veti gasi informatii despre server!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

MetinForever™
Bun venit pe MetinForever! Va rugam sa pastrati un limbaj cat mai decent!
Serverul va fii deschis in decursul acestei saptamani.Aici se va face un topic in care veti gasi informatii despre server!!
MetinForever™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Wall Flip...O intalnire cu moartea sau o schema foarte grea?

3 participanți

In jos

Wall Flip...O intalnire cu moartea sau o schema foarte grea? Empty Wall Flip...O intalnire cu moartea sau o schema foarte grea?

Mesaj Scris de PaNtH3eRa Mar Iul 12, 2011 1:42 pm

Eu personal cred ca wall flip-ul este una dintre cele mai grele scheme de parkour....aceasta schema este foarte periculoasa si cu o singura miscare gresita poti rata aceasta schema....trebuie sa fiti concentrati....si sa nu aveti nmk in gand

Un mic video:
PaNtH3eRa
PaNtH3eRa
Admin Principal
Admin Principal

Mesaje : 340
Nivel : 10
Data de inscriere : 11/10/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe metin.....

https://metinforever.forumgratuit.ro

Sus In jos

Wall Flip...O intalnire cu moartea sau o schema foarte grea? Empty Re: Wall Flip...O intalnire cu moartea sau o schema foarte grea?

Mesaj Scris de jmecanicul Sam Iul 30, 2011 11:57 pm

nci macar nu am fakt cursuri sau ceva de genu dar vreau sa incerc Wall Flip...O intalnire cu moartea sau o schema foarte grea? 685964 lol!
jmecanicul
jmecanicul

Mesaje : 11
Nivel : 1
Data de inscriere : 30/04/2011

Sus In jos

Wall Flip...O intalnire cu moartea sau o schema foarte grea? Empty Re: Wall Flip...O intalnire cu moartea sau o schema foarte grea?

Mesaj Scris de PaNtH3eRa Dum Iul 31, 2011 12:16 am

nu poti face cursuri pt asa ceva....toata schema este sa nu iti fie frica...poate doar sa te inscrii la gimnastica acolo mai inveti
PaNtH3eRa
PaNtH3eRa
Admin Principal
Admin Principal

Mesaje : 340
Nivel : 10
Data de inscriere : 11/10/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe metin.....

https://metinforever.forumgratuit.ro

Sus In jos

Wall Flip...O intalnire cu moartea sau o schema foarte grea? Empty Re: Wall Flip...O intalnire cu moartea sau o schema foarte grea?

Mesaj Scris de aurel234 Joi Iun 13, 2013 2:29 am

Da este pericolos dar si webstern este la fel de pericolos adik e un fel de front numa cu un picor

aurel234

Mesaje : 2
Nivel : 0
Data de inscriere : 13/06/2013

Sus In jos

Wall Flip...O intalnire cu moartea sau o schema foarte grea? Empty Re: Wall Flip...O intalnire cu moartea sau o schema foarte grea?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum